(Digitale) media

Hulp bij virussen, malware en cybercriminaliteit
Fraudehelpdesk | www.fraudehelpdesk.nl

Medianieuws / -informatie
Radio.nl | www.radio.nl
Radiofreak | www.radiofreak.nl
MediaMagazine | www.mediamagazine.nl
Radionieuws | www.radionieuws.nl
FMSCAN | www.fmscan.org

Mediaopleidingen
Media Academie | www.mediaacademie.nl
Radio Academy | www.radioacademy.nl

Kabelmaatschappijen / RTV-aanbieders:
CAI Albrandswaard | www.cai-albrandswaard.nl
CAI Assendorp | www.cai-assendorp.nl
CAI Bleiswijk | www.caibleiswijk.nl
CAI Harderwijk | www.caiharderwijk.nl
CAI Hendrik Ido Ambacht | www.caihia.nl
CAIWAY | www.caiway.nl
Cogas Kabel | www.cogas.nl
Delta Kabelcomfort | www.delta.nl
Hilcas Hilvarenbeek | www.hilcas.nl
Kabel Noord | www.kabelnoord.nl
Kabeltex | www.kabeltex.nl
Kabel TV Waalre | www.ktwaalre.nl
KPN | www.kpn.nl
NL Kabel | www.nlkabel.nl (brancheorganisatie kabelaars)
Online | www.online.nl
OnsNet | www.onsnet.nl
Rekam | www.rekam.nl
SCAI Borculo | www.scai-borculo.nl
Stichting KabelTV Pijnacker | www.kabeltvpijnacker.nl
Stichting Kabel Veendam | www.kabelnetveendam.nl
Tele2 | www.tele2.nl
T-Mobile | www.t-mobile.nl
Vereniging Campus Kabel / Universiteit Twente | www.vck.utwente.nl
Vereniging Witbreuksweg Televisie | www.wbwtv.nl
Vodafone Thuis | www.vodafonethuis.nl
Ziggo | www.ziggo.nl

Glasvezelaanbieders:
Glashart Media | www.glashart.nl
KPN Glasvezel | www.kpnglasvezel.nl
Online | www.online.nl
Reggefiber | www.reggefiber.nl
Stipte | www.stipte.nl
Telfort | http://www.telfort.nl
Vodafone Thuis | www.vodafonethuis.nl

Digitale (ether-)televisie (DVB-T)
KPN | www.kpn.com
Digitenne | www.digitenne.nl
Tele2 | www.tele2.nl

Digitale televisie via internet
KPN | www.kpn.com (interactieve televisie)
T-Mobile | www.t-mobile.nl

Vergelijkingssites
Verander van provider | www.verandervanprovider.nl
Vergelijk Digitale Televisie | www.vergelijk.nl
Vergelijk DigiTV | www.vergelijkdigitv.nl

Nederlandse Publieke Omroep
NPO | www.npo.nl
NPO Radio 1 | www.nporadio1.nl
NPO Radio 2 | www.nporadio2.nl
NPO Radio 3FM | www.npo3fm.nl
NPO Radio 4 | www.nporadio4.nl
NPO Radio 5 | www.nporadio5.nl
NPO Soul & Jazz | www.nposoulenjazz.nl
Concertzender | www.concertzender.nl
NPO 1 | www.npo1.nl
NPO 2 | www.npo2.nl
NPO 3 | www.npo3.nl

Omroepinstellingen
AKN | www.akn.nl (AVRO, KRO en NCRV)
AVROTROS | www.avrotros.nl
BNN | www.bnn.nl
EO | www.eo.nl
KRO | www.kro.nl
Llink | www.llink.nl
NCRV | www.ncrv.nl
NOS | www.nos.nl
NTR | www.ntr.nl
Omroep MAX | www.omroepmax.nl
PowNed | www.powned.nl
Socutera | www.socutera.nl
VARA | www.vara.nl
VPRO | www.vpro.nl
WNL | www.omroepwnl.nl

Regionale publieke omroepen
R.O.O.S. | www.roosrtv.nl
RTV Noord | www.rtvnoord.nl
Omrop Fryslân | www.omropfryslan.nl
RTV Drenthe | www.rtvdrenthe.nl
RTV Oost | www.rtvoost.nl
Omroep Gelderland | www.omroepgelderland.nl
Omroep Flevoland | www.omroepflevoland.nl
RTV Utrecht | www.rtvutrecht.nl
NH | www.rtvnh.nl
Omroep West | www.rtvwest.nl
RTV Rijnmond | www.rijnmond.nl
Omroep Zeeland RTV | www.omroepzeeland.nl
Omroep Brabant | www.omroepbrabant.nl
L1 Radio | www.l1.nl
FunX | www.funx.nl

Landelijke en regionale commerciële omroepinstellingen

FOX | www.foxtv.nl
FOX Sports | www.foxsports.nl
SBS Broadcasting B.V. | www.sbs.nl
Sky Radio | www.skyradio.nl
Radio Veronica | www.radioveronica.nl
Classic FM | www.classicfm.nl
RTL Nederland | www.rtl.nl
Talpa Media Holding | www.talpamedia.nl
Radio 538 | www.538.nl
Slam! | www.slam.nl
Arrow Classic Rock | www.arrow.nl
Arrow Caz | www.arrowcaz.nl
Sublime FM | www.sublimefm.nl
Q-music | www.qmusic.nl
BNR Nieuwsradio | www.bn.nl
100%NL | www.100p.nl
Radio 10 | www.radio10.nl
RADIONL | www.radionl.nl
PuurNL | www.puurnl.fm

Radiozendamateurs / DX
Radiozendamateur.eu (Michel de Winter) | www.radiozendamateur.eu
Michel de Winter | www.micheldewinter.nl

 

Leave a Reply